volejte +420 777 011 027 (Ing. Šárka Haviarová)

Správné zajištění nákladu je velmi složitá problematika, která zasahuje celý logistický proces od výroby, skladování, expedice až po samotnou přepravu. Nesprávné zajištění nákladu může mít tragické následky.

Vzhledem k velmi rozsáhlé a náročné problematice je třeba mít nastaveny firemní procesy v rámci celého logistického procesu. Není správné zaměřit se pouze na expedici a samotnou přepravu, protože v této fázi už se dělají změny v předcházejících procesech velmi komplikovaně a mnohdy nákladně.. Je potřeba věnovat pozornost všem procesům, které můžete ovlivnit, ušetří Vám to čas i peníze a budete si jisti, že náklad bude Vašemu zákazníkovi doručen vždy bezpečně a bez poškození. Navrhneme vám řešení od výroby, balení, skladování, vnitropodnikové dopravy až po samotnou přepravu. Připravíme podklady pro vaše zaměstnance a dopravce, aby všichni věděli, jaké mají úkoly a jak je mají správně plnit.

K zavedení tohoto systému je potřeba:

  1. Schůzka se zástupci jednotlivých logistických operací, abychom zjistili, jak celý proces funguje za současných podmínek. Prohlédneme si na vlastní oči celý proces, abychom měli o všem kompletní představu.
  2. Informace jako je podrobnější specifikace zboží, způsob balení, skladování, přepravy, objednávek apod.
  3. Poté – prvním výstupem je analýza,v níž jsou popsány jednotlivé operace a kritické úkony, na něž bude třeba se zaměřit. Následně proběhne diskuze nad jednotlivými procesy s možnými změnami. Představíme vám řešení, které bude v daném kontextu co nejméně náročné finančně i časově, ale zároveň bude plně odpovídat platné legislativě.